Події

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ СІМ’Ї 1 березня 2019

19 Лютого, 2019

Учасники “Всеукраїнського форуму сім’ї”  запрошують всіх бажаючих взяти участь у роботі Всеукраїнського форуму сімї, який  відбудеться 1 березня 2019 року в НЦ«Український дім», м. Київ, вул. Хрещатик, 2.

Метою Форуму є:

-презентація Програми дій на 2019 рік, спрямованої на покращення стану інституції сім’ї (зменшення кількості розлучень та підвищення якості батьківства);

-вироблення стратегії протистояння актуальним загрозам українській сім’ї (спроба ратифікації у ВР України Стамбульської Конвенції; різноманітні антисімейні законодавчі ініціативи, «гей-паради», ліберальні рухи та освітні програми тощо)..

 До участі у Форумі запрошено керівництво Уряду, парламентарі, науковці, журналісти, освітяни, представники громадськості, місцевого самоврядування, Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з усіх областей України.

В рамках Форуму відбуватимуться пленарні засідання та робота по тематичних секціях (освітні програми, діяльність церков в царині сім’ї, громадські активності, відповідальне батьківство). На Форумі буде прийнята Резолюція та представлений календарний план просімейних заходів на 2019 рік,  пов’язаний з розвитком інституту сім’ї в Україні.

Початок Форуму о 10.00, закінчення роботи – о 18.00.

Просимо Вас підтвердити участь у Форумі до 4 лютого 2019 р.
заповнивши реєстраційну анкету за посиланням 
https://goo.gl/w2VEzN


Повний лист-запрошення знаходиться у Додатку


З повагою,
Координатор Форуму                                                                          Адріан Буковинський

 


ЩАСЛИВА РОДИНА – МІЦНА УКРАЇНА!
З молитвами про вас і ваші родини,
Адріан Буковинський
та команда Центрального офісу ССБУ