Події

ВСЕУКРАЇНСЬКА ХОДА НА ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ І СІМЕЙ ПІД ГАСЛОМ: «СІМ’Я – СЕРЦЕ УКРАЇНИ!»

27 Квітня, 2019
У суботу, 8 червня 2019 року, Києвом пройде щорічна Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сімей під гаслом «Сім’я – серце України!».

Збір усіх охочих долучитися до Ходи розпочнеться о 10:00 у парку імені Т. Шевченка, де відбудеться святковий концерт. Після цього з 11:00 учасники Ходи на чолі з главами Церков і релігійних організацій рушать центром столиці по вулиці Хрещатик до площі Конституції, що біля Верховної Ради.

Під час Ходи колону супроводжуватимуть близько 10 автомобілів з гучномовцями, з яких звучатимуть виступи представників ВРЦіРО та просімейних активістів, пісні на сімейну тематику та основні гасла заходу.

Після Ходи біля Верховної Ради відбудеться урочистий захід, під час якого заплановано відзначити в різних номінаціях заохочувальними нагородами сім’ї та просімейних активістів.

Цього року Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сімей відбудеться вже вчетверте. Акцію проводять з ініціативи Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій та за підтримки громадських і благодійних організацій України. Організатори запрошують долучитися кожного українця, який поділяє мету заходу й бажає мирно висловити підтримку сімейним цінностям. Минулого року в Ході взяло участь близько 10 000 осіб.

Мета Ходи – привернути увагу суспільства та влади до моральних і духовних основ сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка й жінки, необхідних для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей. Сімейна політика – одне з найактуальніших питань для українського суспільства, яке має стати пріоритетним в державі. Адже органи влади разом із громадськістю не повинні стояти осторонь таких суспільних проблем, як:
• зростання кількості розлучень, наслідком яких стають неповні сім’ї, у яких діти не отримують належної любові та виховання;
• домашнє насильство та жорстокість проти жінок і дітей;
• недостатнє обмеження реклами пива, слабоалкогольних напоїв та алкоголю, зловживання якими стає причиною домашнього насильства та інших злочинів;
• недружня до сім’ї інформаційна політика як суспільного, так і комерційних мовників;
• комерційне сурогатне материнство, яке знецінює життя дитини до рівня товару та часто руйнує гідність жінки як матері (заборонене а багатьох країнах Європи, на відміну від України);
• заохочення до абортів, зокрема на етапі діагностики, замість створення належних умов для виношування дитини;
• законодавче просування гендерної ідеології, яка спотворює поняття «статі» та «гендерної рівності» як рівності прав чоловіків і жінок, пропагуючи натомість протиприродні аморальні одностатеві стосунки та розбещуючи дітей;
• брак житла та недостатній розвиток інфраструктури для сімей з дітьми.

Інформаційна довідка.

Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) утворена в грудні 1996 року як міжконфесійна інституція для об’єднання зусиль конфесій у справі духовного відродження України й координації міжцерковного діалогу як в Україні, так і за її межами. До складу ВРЦіРО входять 16 Церков і релігійних організацій – християнських (Православна, Греко-Католицька, Римсько-Католицька, протестантські та євангельські Церкви), юдейських і мусульманських, а також одна міжцерковна організація. Рада Церков репрезентує приблизно 95 % усіх релігійних організацій України. З 6 березня 2019 року в Раді головує єпископ Римсько-Католицької Церкви в Україні Віталій Кривицький.

Координатори Ходи:
о. Матеуш Адамський +38 098 500 60 26
о. Роман Лаба +38 098 221 63 89
ukraine4family@gmail.com

Медіакоординатор:
Михайло Канафоцький +38 097 080 98 06
media.vrciro@gmail.com