Події

Враження молоді від Дня зосередження у Хмельницькому

25 Березня, 2017

Третій Деканальний день зосередження для молоді відбувся у хмельницькій парафії св. Анни.

Молодь, яка взяла участь у зустрічі, поділилася своїми враженнями.

Ден6ь-зосередження-у-Хмельницькому-2-700x481

Марія Левицька, 16 років, м. Хмельницький: «День зосередження для мене особисто є днем пробудження від сірої буденності. Він дарує нові сили і наснагу для життя. Також після нього я відчуваю справжню радість і духовну наповненість, якою хочеться поділитись із ближніми. Мені запам’яталась незвична Хресна Дорога, яку назвали Дорогою засмучених. В нашому житті так багато різних проблем, гріхів, важких ситуацій, коли дійсно, окрім Ісуса Христа, ніхто не здатен йти поруч із нами, пробачити, втішити і допомогти піднятись.»

Влад Паюк, 14 років, с. Мацьківці: «Ця зустріч здивувала мене своїм глибоким сенсом, чудовими сценками та відкритістю людей. Дякую за цю зустріч.»

Ден6ь-зосередження-у-Хмельницькому-3-700x466

Яна Гороховська, 15 років, Мацьківці: «День зосередження на Гречанах був для мене особливим днем, тому що весь час ти проводиш з Ісусом. 
Багато чого для себе взяла з конференції, вчуся довіряти Богу, віддавати Йому все своє життя.
Тому я дякую усім, хто організував цей День зосередження.»

Ден6ь-зосередження-у-Хмельницькому-4-700x466

Юрій Цвігун, 22 років, м. Хмельницький: «Мені дуже подобаються ці дні зосередження, що ми, молоді люди, не обмежуємося тільки Службою, а творимо спільноту молоді. Можемо разом збиратись, спілкуватись, веселитись, молитись, поглиблювати свою віру через конференції, проповіді, Хресну Дорогу та навіть через різні забави».

Ден6ь-зосередження-у-Хмельницькому-1-700x466

Максим Дерман ,16 років, м. Хмельницький: «Було дуже круто, сподобались сценки, які показувала молодь з різних парафій, показала правдиву сучасність. Сподобалась також конференція, в якій отець дуже добре розкрив цей стан засмучення».

Ден6ь-зосередження-у-Хмельницькому-5-700x466

Толік Бринжала, 16 років, с. Мацьківці: «Пережиття сценок, Свята Меса, проповідь о. Генріха, дуже смачний обід, оазис потішення… Для мене це було щось таке неймовірне, незвичайне, особливо дуже гарно співали бандуристки. Після оазису дуже класна була праця в групах, це було таке нове пізнання, як можна розв’язувати проблеми разом, спільно. Просто супер. Відчуття і пережиття живого Бога разом з тобою. Ти просто бачиш Його цілий день: на сценках, на Євхаристії, під час групок, під час Хресної Дороги. Для мене це були просто неймовірні враження! Очікую також на наступний день зосередження».

Ден6ь-зосередження-у-Хмельницькому-8-700x466

 

Ден6ь-зосередження-у-Хмельницькому-6-700x466

Ден6ь-зосередження-у-Хмельницькому-9-700x466
Джерело: CREDO