Події

Вперше відбулися адвентові реколекції для молоді у Калинівці

11 Грудня, 2016

Парафіяни римо-католицької церкви Св. ап. Петра і Павла у Калинівці, що на Вінниччині, та члени Національно скаутської організації «Пласт» з’їхались на духовні зібрання, присвячені темі «Любов і відповідальність».

mykola

Цілий день молоді люди мали можливість слухати спікерів, які розповідали про взаємостосунки між хлопцем і дівчиною, про стосунки в шлюбі.

viktoriya-konovalova

 

Так, Вікторія Коновалова, яка закінчила УКУ, розповіла про 5 мов любові за унікальною методикою Гері Чепмена. Тест, який вона запропонувала, дозволив учасникам визначити, які мови любові приємні кожному.

Дискусійного характеру набрала тема «Психологічні та фізіологічні особливості чоловіка і жінки», яку розкривали для учасників сімейна пара Максим та Анна Абакірові.

Настоятель парафії о. Микола Мишовський в часі реколекцій виголосив конференції на тему «Місце Бога в житті людини» та «Місце статевості в стосунках».

liliyaПсихолог із досвідом, молода мама, старша пластунка Лілія Островська провела бесіди про типи темпераменту.

Не тільки словами були ситі учасники, а й смачними стравами, які готували для них сім’я Яглінських, Варварських та Абакірових – парафіяни РКЦ Св. ап. Петра і Павла.

sasha

plastuny-u-kalynivtsi

abakirovy
Джерело: CREDO