Події

Вийти із зони комфорту- Шепетівка 29.31.2019 реколекції з юнаками.

05 Квітня, 2019

“Вийти із зони комфорту” або комфортний некомфорт.

Період 29-31 березня 2019 року, як мінімум, для двох десятків хлопців запам’ятається не лише ажіотажем довкола близьких змін у нашій Батьківщині, але, насамперед, концентрацією довкола переміни власного життя. Представників різних місцевостей, таких як Житомир, Озерянка, Полонне, Новоселиця, Славута і Шепетівка об’єднало спільне прагнення – вийти із зони комфорту! Найважче дане завдання давалося шепетівським юнакам, адже боротися із комфортом їм довелося на «своїй» землі.
Першою не тільки за значенням, але й за хронологією була спільна участь у Святій Месі під проводом отців Юстина та Ростислава. Підкріпившись духовною та тілесною поживою учасники покликальних реколекцій завершили п’ятницю Адорацією перед Пресвятими Дарами.
Субота, на відміну від біблійного сюжету книги Буття, видалася найпродуктивнішим днем. Оздоровлюючи духофну сферу Літургією, конференцією на тему «Вийти із зони комфорту», Хресною Дорогою, не забували також і про фізичну, адже програма покликальних реколекцій включала, улюблену усіма, гру у футбол.
Дня останнього нас чекала Євхаристія, конференція на тему «Покликання пророків» і прощання з вже такою комфорною зоною некомфоту, яку ми ще так довго будемо пам’ятати.
На кінець залишається лише подякувати Господу Богу за таку гарну нагоду перебування та зростання разом, отцям Юстину та Ростиславу за товаришування Богові у звершенні цього Його задуму, місцевим священикам за чудову організацію і всім добродіям, які спричинилися до укомфортнення наших реколекцій.

Богу подяка!

Ян Сардаковський

www.facebook.com/pg/francyskanciofm