Події

Вифлеємський вогонь миру прибув в Україну

15 Грудня, 2016

На мосту через Західний Буг в Устилузі українська делегація прийняла від польської Вифлеємський вогонь миру.
Прикордонники Львівського загону разом із пластунами першими зустріли вогонь миру на кордоні та передали його в усі прикордонні підрозділи. А вже після цього пластуни передаватимуть його іншим пластунам з інших міст. А також у церкви, школи, установи та приноситимуть людям, які не мають змоги забрати його самі.

cb-img4361

Вифлеємський вогонь миру — це подія, яка об’єднує всіх скаутів світу. Вогонь, запалений на місці народженні Ісуса Христа, скаути передають від міста до міста, від країни до країни. Традиційно, цього року Україна також отримує Вогонь миру через кордон із Республікою Польща.

Українську сторону представляли пластуни, священнослужителі володимир-волинських храмів, представники влади. А передавали волинянам вогонь польські харцери.

cb-img4288

«Вогонь миру традиційно розходиться по всій землі, несе радість, несе впевненість, додає сили, добра усім родинам і сім’ям. Тож цього року хочу висловити впевненість, що Вифлеємський вогонь миру зайде в кожну домівку в Польщі, Україні та по всьому світу. Нарешті мир і злагода запанують на наших землях і в радості ми зустрінемо й проведемо новорічно-різдвяні свята», — зазначив секретар Володимир-Волинської міськради Олег Свідерський.

cb-img4305
Таку саму акцію 17 грудня планують провести Львівські пластуни у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Рава–Руська».

Джерело: CREDO