Події

В середу, 4 березня 2015 р., екіпаж «Автобуса до мрій» – проекту, який підтримує СДМ у Кракові, з Папою Франциском на площі св. Петра.

04 Березня, 2015

«Автобусом до мрій» – такий проект задумали молоді католики з Кальварії Зебжидовської, які вирішили поширювати ідею Світового дня молоді, їздячи по світу жовтим автобусом. Почали вони реалізацію цього проекту, ходячи вулицями Кракова із картонною моделлю жовтого автобуса і просячи людей фотографуватися та записувати відео з привітаннями на його тлі. Зокрема, їм вдалося підговорити до такого і кардинала Дзівіша, і єпископа Дам’яна Мускуса, генерального координатора оргкомітету СДМ-2016.
Поїздка «Автобусом до мрій» планується на липень. Учасники екскурсії відвідають, зокрема, Україну, Грузію, Вірменію, Туреччину, Болгарію, Румунію, Сербію, Чорногорію, Албанію, Хорватію, Грецію, Італію, Австрію. Автори задумки планують промоцію Польщі та заохочення ровесників, кого зустрінуть, приїхати на СДМ-2016 до Кракова. Відповідно до гасла СДМ «Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя» (Мт. 5, 7), ініціатори акції планують також долучатися до праці на користь місцевих спільнот.
«Автобус до мрій» виконуватиме роль мобільного інформаційного пункту про Всесвітній день молоді. Організатори мають згоду оргкомітету СДМ-2016 на використання символу Дня та офіційного логотипу, а єпископ Дам’ян Мускус став почесним покровителем акції.
«То ви самі становите для своїх ровесників найбільш переконливе свідчення, що варто зробити ставку на Ісуса, а віра в Нього – це джерело радості, миру і вихідна точка в праці над собою і прагненнях до творчого і щасливого життя. За це свідчення сердечно дякую вам», — написав голова оргкомітету СДМ-2016.
Ініціатори акції – молодь із групи GPS (від італійської версії імені Йоана Павла ІІ — Giovanni Paolo Secondo) в Кальварії Зебжидовській. Товариство діє також в Італії, Чилі, Перу, Аргентині, Болівії, Мексиці, Бразилії, в Палестині та в Україні.
Джерело: www.krakow2016.com