Події

В Обухові місіонери облати Непорочної Марії провели реколекції

19 Червня, 2017

З 16 – 18 червня тривали реколекції для юнаків, які приїхали до монастиря місіонерів облатів Непорочної Марії до Обухова.

Зустріч, в Обухові була зосереджена на словах св. Євгена де Мезенода: «допомогти людям бути людьми, бути християнами та бути святими». Особливо на словах: «допомогти людям бути людьми».

Чому саме бути людьми?!

Для цього світу люди майже не  пасують, заважають, не вписуються в модерні норми.

І що ж тоді як жити? Як всі, чи спробувати віднайти своє власне місце, а не те, на яке тобі вказує соціум та щоб не стати черговим другорядним пішаком в руках споживацького суспільства. А чого нас вчить цей світ? Перфекціонізм, постійна зміна масок, щоб сподобатися іншим, страх відкриття того, ким ти насправді є та що відчуваєш. Саме ці аспекти обговорювалися під час реколекцій.

Звичайно на  реколекціях не бракувало:  адорації зустріч із Ісусом в Пресвятих Тайнах, Служба Божа. Саме у Ісуса можна отримати пораду, як жити і як бути людиною і християнином. Допомогою була медитація уривка Mk 10,17-30 історія про багатого юнака, який відійшов сумний, бо був рабом свого маєтку. Приходячи до Ісуса не був свідомий своєї залежності від своїх багатств. Відкрив це, що для нього не стільки Ісус є важливий, що його особисте  життя. Реколектанти намагалися спробувати піти з цим багатим юнаком до його дому. Здавалось на зовні все гаразд,  жив як і раніше, може  удавав радісного. Може хотів заглушити цей смуток в глибині свого серця, але всі його багатства не дозволять йому забути цієї розмови з Ісусом. Може став на зовні більш побожним, але чи зазнав миру мабуть не забуде розмови з Ісусом і може прийде ще раз.

І як чудово, що молоді хлопці вже досвідчили в своєму житті, що з Ісусом  все є можливе!  І головне Ісус не розчаровує!

Дискусію викликав фільм «Марія з Назарету». Пропонуємо також і вам його переглянути та замислитись над Марією, адже це Фатімський Ювілейний рік, а також перед нами паломництва до Летичева і Бердичива.

Зустріч з бр.Томашом Стопкою ОМІ додала відваги юнакам, які також шукають свого покликання в житті.

Настоятель парафії о. Артур Стрончевський ОМІ як професійний кулінар готував смачну їжу, юнакам була настільки смачна,  що вони вирішили залишитись в монастирі на 3 дні довше.

А завершилися реколекції урочистістю Божого Тіла та процесією по р-н лікарня в м. Обухів.

І що далі?!

Запрошуємо  Вас до Обухова!!!

о. Сергій Панченко ОМІ