Події

«Ти створений для… щастя»: День молоді у Сваляві

21 Серпня, 2017

Три дні, дві ночі, намети, молитва, Євхаристія, палюче сонце, прохолодна вода, смачна й поживна їжа, конференції, сміх і радість, творчість, нові знайомства, вогнище, розмови до ранку, пісні, свідчення, друзі-святі, блаженні та слуга Божий, які супроводжували нас упродовж усіх днів, брейн-ринг, спортивні квести, грім, нічний дощ, танці… А поміж усім цим можна було знайти Його, знайти в тиші, яка рятує молоду людину з довколишнього галасу й допомагає повернутися до спокою.

Це про VII День молоді у Сваляві на тему «Ти створений для…», у якому взяло участь близько 110 молодих осіб із різних куточків Мукачівської дієцезії, Хмельницького, Львова й Києва.

 

 

 

 

 

Молодість – це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, яскравих емоцій. Час віри у власні сили і прагнення перетворити світ, час пошуків, відкриттів, кохання, реалізації найсміливіших планів. Саме ці три дні дали кожному з присутніх нагоду переконатися, що нам усе до снаги. Це була можливість для формування духовних цінностей і свідомості.

На цьому шляху нам допомагали отець Микола Бистрицький (неопресвітер Кам’янець-Подільської дієцезії), пані Маріанна Андрашко-Ісайська (інструктор із симпто-термального та крейгтонського методів (FCP), богослов, педагог), які прочитали конференції, та Ірина Братюк, яка дала свідчення свого місіонерського життя.

Товаришами серед святих нам стали Йоан Павло ІІ, Дон Боско, блаженний П’єр Джорджіо Фррассаті, Марія Горетті, слуга Божий Карло Акутіс, Луї та Зелі Мартени.

 

У неділю отець Микола Бистрицький уділив особливе приміційне благословення всім присутнім.

Відгуки учасників:

Що можу сказати…

Усе мені сподобалося: ігри, конференції, нові знайомства, спілкування, ніч у наметах, блискотека (дискотека), а особливо – їжа.

Я дуже радий за молодь, яка приїхала не тільки з нашої дієцезії, а й із інших областей (молодь з Хмельницького, ви взагалі супер). Також дякую молоді зі Сваляви, яка підготувала цю зустріч і дуже файну, цікаву програму, не давши нікому сумувати, ви теж – супер.

А ще окрема подяка отцю Миколі, Ірині і пані Маріанні за те, що нас духовно зміцнили.

Із нетерпінням чекаю наступних днів молоді! (Енжі Зирнзак)

До Вас хочеться їхати ще і ще. І я рада, що змогла бути з Вами навіть попри роботу. Ви викладаєте у все, що робите, дуже багато сил. Видно, що працюєте з любов’ю. (Ондика, м. Ужгород)

 

Враження від зустрічі передати в кількох реченнях неможливо. Треба відчути те перебування Бога поміж молодими людьми, єдність у молитві, неймовірне духовне збагачення.

«Ми створені для… того, щоб бути щасливими!» – і переконалися в цьому на VІІ Дні молоді у Сваляві. Дякую за незабутні моменти всім, хто був залучений до організації. Окреме спасибі отцю Миколі Бистрицькому за щирі розмови та прекрасні конференції. З нетерпінням чекаю наступної зустрічі. Сваляво, ви найкращі! (Нотіка, м. Мукачево)

 

Уперше була на з’їзді молоді у Сваляві і дякую Господові за таку можливість. День молоді – це час перебування з іншими, час, сповнений радості та благодатті, час маленького відпочинку від будденості. Ці дні пережила в такій домашній атмосфері.

Дякую всім організаторам та причетним, які долучилися до того, щоб цей день молоді пройшов саме так! (Оля, м. Хмельницький)

 

Більше фотографій можна переглянути за посиланням

www.facebook.com/pg/svalyava.sds/photos/?tab=album&album_id=1573810822664271

 

Наталя Савицька