Події

Синод молоді розпочинає свою роботу

03 Жовтня, 2018

Сьогодні у Ватикані розпочинається XV Генеральний Синод єпископів “Молодь, віра і розпізнавання покликання”. Його робота триватиме  до 28 жовтня.

Від імені Папи поперемінно будуть головувати: патріарх Вавилону та патріарх і голова католицько-халдейської церкви в Іраку, кардинал Луї Рафаель Сако; Архієпископ Томасина на Мадагаскарі, кардинал Дезіре Царахазана, архієпископ Янгона в М’янмі, кардинал Чарльз Маунг Бо і архієпископ Порт-Морсбі в Папуа-Новій Гвінеї, кардинала Джон Рибат.

Також Папа Франциск призначив голову бразильського єпископату кардинала Сержіо да Роша відповідальним за представлення вступної інформації для єпископів, а після закінчення Синоду формулювання офіціальної пропозиції для Папи.  Два італійських богослова – священик Джакомо Коста SJ і священик Россано Сала SDB призначені секретарями.

В червні спеціально до Синоду був розповсюджений “робочий документ”, який показує проблеми сучасної молоді, питання, які потрібно розглянути. Весь документ був створений на основі отриманих заяв, серед іншого під час минулорічного семінару з питань молоді у Римі, різноманітних онлайнових опитувань, консультацій та Синодального засідання, яке відбулося навесні цього року в Римі. Важливо що самі молоді люди, які скористалися цією формою опитування, є авторами багатьох коментарів, що містяться в документі.

Всього у роботі візьмуть участь 266 учасника. Україну на Синоді будуть представляти Ординарій Архієпископ Мечислав Мокшицький та глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук.

за матеріалами ekai.pl