Події

СИНОД ЄПИСКОПІВ ПРО МОЛОДЬ: ЗАТВЕРДЖЕНО РОБОЧИЙ ДОКУМЕНТ

13 Травня, 2018
З 7 до 8 травня 2018 року у Ватикані тривала четверта зустріч XIV Звичайної ради Генерального секретаріату Синоду єпископів, роботу якої очолив особисто Папа Франциск. Йдеться про орган, який допомагає у підготовці XV Звичайної асамблеї Синоду єпископів, що збереться у Ватикані в жовтні цього року на тему: «Молодь, віра та розпізнавання покликання».

Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Підготовка Синоду про молодь

Засідання розпочалися зі вступного слова кардинала Лоренцо Балдіссері, генерального секретаря Синоду єпископів, який, насамперед, подякував Понтифіку за активну участь у підготовці до Синоду. Далі він представив роботу над приготуванням проекту Робочого документу (Instrumentum laboris).

Кардинал Балдіссері зауважив, що цей проект готувався із залученням експертів, які зібрали матеріали з п’яти основних джерел: відповіді на опитувальник, розповсюджений разом із Підготовчим документом, відповіді молоді на анкету в мережі інтернет, напрацювання Міжнародного семінару про становище молоді, що відбувся у вересні 2017 року, різні зауваження й коментарі, що надійшли від окремих осіб чи груп, і, врешті, Кінцевий документ передсинодальної зустрічі молоді, що відбувалася наприкінці березня.

Затверджено робочий документ

Після доповіді генерального секретаря учасникам засідань було представлено проект Робочого документу. Відбувся обмін думками та пропозиціями, що були внесені до проекту, аби надати Отцям Синоду належний привід до дискусії. Всі учасники затвердили остаточний текст.

Інші організаційні питання

Члени Звичайної ради також обмінялися думками щодо деяких аспектів й організаційних критеріїв Синоду єпископів та наступної Звичайної загальної асамблеї. Модератором дискусії був Заступник секретаря Фабіо Фабене.

Наприкінці Папа Франциск подякував учасникам зустрічі за їхній внесок і за атмосферу братерського співпричастя, у якій відбувалися засідання.