Події

ШКОЛА ДУШПАСТИРСТВА МОЛОДІ В ОДЕСІ 26-28.09.2019

30 Вересня, 2019

Комісія у справах душпастирства молоді в Одесі з 26 по 28 вересня проводила Школу душпастирства молоді. В роботі школи приймали участь 20 душпастирів з різних згромаджень. В перший день перед офіційною програмою для охочих була організована екскурсія по Одесі. Робота школи розпочалась Службою Божою, яку очолив єпископ Броніслав Бернацький.

Першу конференцію на тему “Практичні можливості бачення євангелізації та формування євангелізаторів на прикладі Спільноти Воскреслого Христа ГАЛИЛЕЯ та Школи євангелізації св. Андрія” провів о. Кшиштоф Червьонка CR.

Після невеличкої перерви учасники школи поділились своїм досвідом душпастирства.

 

Другий день ІІ сесії ШКОЛИ ДУШПАСТИРСТВА МОЛОДІ був насичений доповідями, тренінгами, працею в групах, діленням особистого досвіду.
В своїй доповіді о. Христофор Червйонка підкреслив потребу євангелізації молоді через запалення сердець живою вірою, допомогу пережити навернення, яке відновить радість віри та прагнення особисто пізнали Ісуса. Важливо, наголосив він: “все, що робите, робіть з цілого серця”.

Під час Святої Меси єпископ Станіслав Широкородюк пригадав, що кожен має дату народження і смерті, те що знаходиться між цими двома датами – це життя. В якому маємо мати ідеали, цінності… Важливо читати, пізнавати історії святих людей. Кожна історія інша, в кожного своя місія, своє завдання. Святий – це людина, яка знає для чого живе і все будує в цьому світлі, щоб осягнути вічне життя. Живе, бо знає для чого живе. І робить все, щоб осягнути цю ціль. Маємо виховувати молодь до того, щоб вони знали ким вони хочуть бути.


На завершення дня ми відвідали “СПІЛЬНОТУ В ДІАЛОЗІ”, якою займається вікінтійська родина. Стиль життя, спідоцтва, боротьба за життя, дар пізнання самих себе, підтримка та допомога один одного вразили всіх присутніх.

В третій день ми розробляли стратегії, виклики, ціллі, завдання та результати, які очікуємо;)

с. Зита Врона