Події

«ЩОДЕННІСТЬ CONTRA СВЯТІСТЬ» В ГВАРДІЙСЬКОМУ ПРОЙШЛИ РЕКОЛЕКЦІЇ ДЛЯ МОЛОДІ “16+”

08 Листопада, 2018

«Щоб бути святим, потрібно з дня на день, не дивлячись на обставини, обирати Ісуса.» – сестра Світлана Мацюк, SSpS

Чи можна в наш час стати святим і як це зробити? Щоб знайти відповідь на ці запитання, до Гвардійського, що у Хмельницькій області на минулих вихідних з’їхалося близько тридцяти молодих людей з області та різних міст України:  Києва, Запоріжжя, Кременчука, Борисполя.

 

Вже не вперше організовують такі реколекції брат-капуцин Сергій Воронюк із Києва та сестри зі згромадження Служниць Святого Духа – с. Світлана Мацюк та с. Едіта Марія Улман, яка допомагає їй в цьому.

Протягом короткого, але плідного для учасників часу, кожен мав можливість не лише по-новому відкрити для себе святість, а й ближче познайомитися з багатьма популярними та менш відомими святими, такі як П’єр Джорджіо Фрасатті, К’яра Люче Бадано та Джанна Беретта Молла.

Зустріч розпочалася 2 листопада о 18:00 спільною вечерею, після чого – веселий вечір та знайомство. Родзинкою реколекцій було те, що кожен міг обрати ім’я улюбленого святого та протягом вікенду бути названим цим ім’ям.  Також кожна група отримала завдання – в цікавий спосіб познайомити інших з життям певного святого. Усі з ентузіазмом та креативом взялися за цю справу. День закінчився вечірньою Месою.

Наступного дня молодь брала участь в брейн-ринзі, присвяченому життю святих, слухала та роздумувала над конференціями сестри Світлани та брата Сергія, через яких Бог щедро промовляв до кожного.

На зустрічах в групках усі мали змогу поділитися тим, що їх доторкнуло під час конференцій і роздумів над Святим Письмом, був час запитати пораду або просто виговоритися. Особливо цінними були свідчення учасників про дію Бога в їх житті, яка іноді радикально змінює. Такі заохочують інших бути ближчими з Богом.

Вечірня Меса продовжилася молитвою прослави, а прослава – нічною адорацією, під час якої кожен по-особливому міг побути з нашим Татком, по черзі чуваючи біля Пресвятих Дарів, сидіти з Тим, хто нас безмежно любить.

У неділю с. Едіта Марія в цікавий спосіб презентувала фешн-колекцію  «Б&В» («благодать Бога і воля людини»), розповідаючи про чесноти, задатки яких притаманні всім людям. Саме чесноти потрібно розвивати в собі, щоб жити свято, адже, як виявляється, всі покликані до святості. Учасники також розповідали про своє бачення, як це використовувати в житті, щоб бути святим. Закінчились реколекції благословенням священика та благословенням між учасниками.

Надхненна та запалена Святим Духом молодь роз’їхалась по своїх домівках – нести радість у світ та впроваджувати почуте у життя. А організатори вікенду вже планують наступний захід, про який повідомлять вже незабаром в інтернеті та соцмережах.

Анна Шевченко, м. Городок