Події

Різдвяна виставка робіт особливої молоді у першій Львівській медіатеці

30 Грудня, 2016

На ній представлені унікальні ікони на склі та вітражні різдвяні ангелики, над якими впродовж чотирьох місяців працювали користувачі Центру дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами Карітасу Львова в рамках проекту «Створюймо зміни разом – творчі та відкриті» за підтримки Карітасу Регенсбурга (Німеччина).

29-12-16-1

Художник Олена Башкіна, яка вчила особливу молодь писати ікони на склі, зазначає, що вони надзвичайно творчі і талановиті, але потребують індивідуального підходу і теплого, люблячого ставлення. Вони відкриваються, коли довіряють, працювати з ними легко і приємно. Мисткиня Наталя Гайдаш допомагала молоді з особливими потребами творити вітражних ангеликів. Керівник Центру дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами Марія Чучман наголошує: «У нашої особливої молоді можна повчитися, як пізнавати світ, любити його і по-своєму презентувати».

Виставка робіт триватиме до 10 січня. Організатори запрошують відвідати її і отримати натхнення для подальшого розвитку своїх, можливо, ще не виявлених талантів.

 

Джерело: Прес-служба БФ «Карітас-Львів УГКЦ»