Події

Продовжується підготовка кінцевого документу Синоду Молоді

23 Жовтня, 2018

Триває робота спеціальної комісії покликання по підготовці кінцевого документу, перша версія якого буде представлена єпископам сьогодні. Цього тижня документ пройде читання та консультації, а після поправок, в суботу, пройде голосування документу. Також готується і лист для молоді світу.

“Ці засідання показують, якою важливою для Церкви є молодь. Під час дискусій ми не говоримо про майбутнє, тільки про конкретні речі, як “Церква для молоді”, але для нас дуже важливими є прислухання, супровід та спільна відповідальність, чи буде “Церква разом з молоддю” – підкреслив єпископ Паоло Бізетті, апостольський вікарій Анатолії.

“Перша рефлексія така: яка ще всесвітня організація є такою близькою для молоді як Католицька Церква? Ми маємо можливість доторкнутися до різних проблем, потреб, різних ситуації, що значно наближають нас до реалій  разом з драматизмом, викликами та променями світла, яких, на жаль, не є багато.  Друга рефлексія стосується людей старших: який світ ми створили для молодого покоління? Я усвідомлюю що наша цивілізація як велика людська родина, не змогла побудувати доброго світу для молоді, де вони могли б мати своє місце, роботу, можливість самореалізації. Думаю що як людська родина, а також як Церква, маємо попросити вибачення. Ми створили такий світ, в якому важко їй жити” – сказав єпископ.

за матеріалами ekai.pl/trwa-przygotowanie-dokumentu-koncowego-synodu/