Події

Понад 30 міст організували вуличні сімейні дійства

06 Серпня, 2017

Дорогі друзі, вітаю вас!

Для багатьох літо – це час, відкласти справи і відпочити. Але в Громадянському русі “Всі разом!” робота триває! Радіємо, що сімейні фестивалі в Україні відбулися і готується велика щорічна подія – “Новомедіа Форум”.
ПОНАД ТРИДЦЯТЬ МІСТ ОРГАНІЗУВАЛИ ВУЛИЧНІ СІМЕЙНІ ДІЙСТВА У ТРАВНІ І ЧЕРВНІ

Тридцять три міста, районних та обласних центрів вже долучилися до національного марафону сімейних фестивалів по всій Україні у 2017-му. Це у півтора рази більше, ніж торік. Організація «Всі разом!» здійснює  методологічний супровід цих заходів, а також огляд і моніторинг за результатами проведення. Тенденція очевидна – вуличний сімейний  рух в Україні масштабується щороку.

Організаторами таких заходів зазвичай виступають громадські організації, християнські церкви, місцеві органи влади, соціально-відповідальний бізнес й окремі активісти. Майже всюди організатори однаково пояснюють свою мотивацію: «Нам важливо будувати країну, де сім’ї і сімейні цінності є ключовим пріоритетом суспільної традиції і державної політики».

Здебільшого вуличні сімейні дійства у містах складаються з трьох етапів: сімейна хода, святковий концерт, фестивальне містечко з освітніми і розважальними локаціями. Основні гасла, які лунають всюди: «Міцна родина – міцна Україна», «Шлюб – це союз чоловіка та жінки», «Через сім’ю нас все більше та більше», «Моя сім’я: тато, мама і я», «Є родина – є країна» та інші.

Більше тут: http://vsirazom.ua/vchinki/ponad-tridcyat-mist-organizuvali-vulichni-simejni-dijstva-u-travni-i-chervni

Ви завжди можете брати участь в усіх подіях, які організовує і проводить ГО “Всі разом!”.
ДОЛУЧАЙТЕСЯ ! – тисніть на посилання і дізнайтеся як це зробити!