Події

«Покликання – це Дар від Бога». Деканальний день молоды у КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСКОМУ

19 Жовтня, 2017

Близько 100 молодих людей з різних куточків Кам’янець-Подільської дієцезії приїхали на Деканальний день молоді. Темою з’їзду було покликання. Впродовж двох днів молодь слухала конференції, проводила час на молитві, приймала участь у Месі та розважалася.

Першого дня молодь зібралася у санктуарії Пресвятого Серця Ісуса. Уцей день молодь почула дві конференції. Про важливість покликання розповів о. Ярослав Росочинський. «Ви будете щасливі лише тоді, коли не занедбаєте своє покликання, реалізуєте його, почуєте голос Бога», — зазначив о. Ярослав.

Отець Денис Флік розказав учасникам зустрічі, що важливо вибрати не лише подружжя чи священство або монаше життя, а й покликання у професії. «Ось вам здається, що ви ніби щасливі, але оце “ніби” заважає. Це тому, що ви ще не реалізували своє покликання», — наголосив о. Денис.
Месу відправив організатор Дня молоді о. Олександр Бурмістров та о. Кшиштоф Кіцка. На проповіді о. Кшиштоф закликав молодь не боятися обирати своє майбутнє та бути сміливими.
Перший день завершився веселим вечором.
Другого дня учасники ДДМ пережили Месу, помолилися ,а також почули різні свідчення. Про своє життя їм розказала подружня пара, черниця та семінарист, пояснюючи плюси і мінуси того чи іншого вибору.
Своїми враженнями з CREDO поділилися організатори та учасники Дня молоді: Отець Олександ Бурмістров, вікарій парафії свв. ап. Петра і Павла м. Кам’янець-Подільський: «Ми готувалися більше місяця і сподіваємося, що все нам вдалося. Була велика підтримка від молоді з нашої парафії і хочеться подякувати всім, хто допомагав. Ми хотіли, щоб тема Деканального дня молоді змусила задуматися над своїми подальшими виборами». «Це будо дуже важливо для нас провести такий з’їзд, ми хотіли зібрати тут якнайбільше людей з різних куточків нашої дієцезії, поспілкуватися з ними. Мені було дуже цікаво організовувати такий день молоді», — розповіла Анна Сторчова, парафія свв. ап. Петра і Павла м. Кам’янець-Подільський «Я приїхала сюди з Хмельницького і мені надзвичайно все сподобалося. Атмосфера була весела і невимушена. Конференції змусили задуматися», — поділилася Влада Гелемей.

 

Джерело:  Credo