Події

Перший етап Синоду Молоді закінчився

10 Жовтня, 2018

Закінчився перший етап Синоду Молоді. Він був присвячений дискусіям по першій частині робочого документу, де говориться про реальне життя молоді.  

Вчора з ранку в залі засідання були представлені звіти 14 груп, в яких йшла дискусія.  Ці результати дискусії були представлені під час зустрічі з журналістами. Представники ЗМІ ще раз звернули увагу на неоднорідність ситуації. У нас, наприклад – сказав кардинал  Désiré Tsarahazana з Мадагаскару – церква і надалі користується довірою і багато молодих католиків живуть християнством. Зараз ми переживаємо великі національні дні молоді за участю багатьох тисяч вірян. Нашими основними проблемами залишаються дуже низький рівень життя та корупція.

Oswald Gracias з Індії, який приймав участь в підготовці Синоду, зауважив що його здивувало те, що в багатьох пропозиціях від молоді було прохання про кращу Літургію. Для мене це велике відкриття. Виявляється що Літургія насправді дуже важлива для молоді. Вони звертаються до нас: дайте нам Слово Боже, постарайтеся щоб Літургія до нас промовляла, пояснюйте її нам, допоможіть нам пізнати Бога в Літургії. Я думав що це покоління не цікавиться Літургією.