Події

Перша Всеукраїнська зустріч молодіжних лідерів та душпастирств РКЦ та УГКЦ

30 Квітня, 2018

З 8 по 10 червня у Львові відбудеться перший Всеукраїнський форум молодіжних лідерів та душпастирств Римо-Католицької та Української Греко-Католицької Церкви. Це буде перша зустріч, яка об’єднає душпастирів Католицької Церкви західного і східного обрядів. Метою цього унікального заходу є інтеграція роботи з молоддю РКЦ та УГКЦ.

У рамках підготовки до XV Синоду Єпископів під гаслом «Молодь, віра та розпізнання покликання», який пройде в Римі в жовтні 2018 року, Комісії у справах душпастирства молоді РКЦ та УГКЦ в Україні ініціювали проведення спільного форуму, присвяченого проблемам молодіжного служіння в Церкві. Католицька Церква обох обрядів в Україні має багаторічний та ефективний досвід роботи з молоддю. Приготування до Синоду стане гарною можливістю узагальнити проведену роботу, обмінятися досвідом, краще пізнати один одного, налагодити зв’язки між душпастирями молоді та, можливо, накреслити майбутні спільні перспективи у цьому напрямку.

У заході запланована участь близько 100 осіб, відповідальних за душпастирство молоді в католицьких дієцезіях та єпархіях, лідерів молодіжних рухів в Україні (духовних осіб та мирян.

Програма форуму включає в себе панельні дискусії «Якою є молодь, її потреби та очікування» та «Як Церква на ті потреби і очікування відповідає і може відповісти», модераторами яких будуть відомий богослов, соціолог, тренер, громадський діяч Олександр Доброєр та о. Микола Мишовський, головний редактор CREDO.

Крім того, відбудеться спільна зустріч Комісій у справах душпастирства молоді РКЦ та УГКЦ, Святі Меси у центральних католицьких храмах Львова, багато спілкування в малих групах, зустріч з єпископами обох обрядів, а також «Ярмарка організацій та рухів», під час якої учасники представлять свій досвід.

Організатори сподіваються, що захід стане щорічним і дозволить налагодити міцну співпрацю між молодіжними рухами та душпастирями, зробити роботу з молоддю в Католицькій Церкві в Україні ефективнішою та пліднішою.
Джерело: CREDO: http://credo.pro/2018/04/207054