Події

ПАПА ЗАОХОТИВ МОЛОДЬ ПАМ’ЯТАТИ ПРО СВОЄ КОРІННЯ, ЩОБ БУДУВАТИ СІМ’Ю МАЙБУТНЬОГО

17 Липня, 2018
«Прямуйте вперед!», – закликав Папа Франциск молодь, яка бажає «перетворити сім’ю в Карибському регіоні». Відеозвернення Його Святості було оприлюднене з нагоди зустрічі молоді, яка відбувається з 10 до 23 липня 2018 року з ініціативи Єпископської конференції Антильських островів (Центральна Америка). З’їзд присвячений поглибленому розглядові Апостольського повчання «Amoris laetitia».

Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Папа вказує, що «Amoris Laetitia» може допомогти молоді й надалі підтримувати та перетворювати родину в регіоні Карибських островів. Він закликає підтримувати сім’ю сьогодні задля майбутнього: «Щоб зрозуміти теперішнє, ви мусите вміти описати й усвідомити сім’ю, щоб вийти назустріч прийдешньому. І на шляху від сьогодні до завтра вам потрібна доктрина про сім’ю, яку ви знайдете в четвертому розділі Апостольського повчання. Це основна частина: вивчайте її».

За словами Його Святості, важливо також пам’ятати про минуле та про своє коріння: «Неможливо зробити щось сьогодні, якщо ми не закорінені в минулому, у своїй історії, культурі, в родині. Нікого з нас не виготовили в лабораторії, ми маємо історію й коріння. І те, що ми робимо, плоди, які дамо, краса, яку зможемо творити в майбутньому, залежить від цього коріння». Саме з коріння походить сила для перетворення сім’ї.

«І не забувайте, що любов має особливу силу, – наголошує Папа. – Любов ніколи не закінчується. Святий Павло каже: “Тепер же зостаються: віра, надія, любов – цих троє; але найбільша з них – любов” (1 Кор 13, 13)… Ви перетворюєте те, що призначене для вічності. Це особлива сила любові, що залишиться назавжди. Яку чудову роботу ви собі вибрали! Прямуйте вперед. Нехай Господь вас благословить!»

Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України

http://kmc.media/2018/07/16/papa-zaokhotyv-molod-poglyblyuvaty-dokument-amoris-laetitia.html