Події

ПАПА ПРИЙМЕ СІМ’Ю АСІЇ БІБІ

23 Лютого, 2018

У суботу Папа Франциск прийме у Ватикані чоловіка та дочку Асії Бібі – пакистанської католички, засудженої до смерті нібито за образу ісламу. Вона перебуває в ув’язненні впродовж дев’яти років. За словами її адвокатів, є шанс, що перед Великоднем відбудеться судове засідання, де вирішуватимуть про її можливе звільнення.

Найближчі Асії Бібі будуть у складі делегації Папської Асоціації «Допомога Церкві в потребі», яку Папа Франциск прийме з нагоди ініціативи #ColosseoRosso – освітлення червоним кольором римського Колізею як знак пам’яті мучеників – жертв переслідувань християн у світі.

На аудієнції також буде присутня Ребекка Бітрус, яка впродовж двох років перебувала в ув’язненні ісламських терористів з групи «Боко Харам» у Нігерії. – Я розповім Папі свою історію й про те, як мені допомогли і врятували мене молитви єпископа, священиків і всіх віруючих моєї єпархії, – каже Ребекка Бітрус. Вона повідомила, що попросить Папу молитися за всіх дівчат, які досі перебувають у руках «Боко Харам». Ребекка також зізналася, що вона «з глибини серця» пробачила викрадачів.