Події

Папа: насильство проти християн не здіймає галасу в медіа

27 Травня, 2019

Після чергового нападу на католицьку церкву в Буркіна-Фасо Святіший Отець нагадує, що також і сьогодні чимало людей зазнають переслідувань за Христа.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Також і сьогодні існує чимало християн, яких вбивають та переслідують через любов до Христа. Вони віддають життя серед загального мовчання, бо їхнє мучеництва не стає сенсацією: але сьогодні більше християнських мучеників, як у перших віках», – так Папа Франциск відреагував у Твіттері на чергове повідомлення про напад на католицький храм, скоєний у Буркіна-Фасо.

В неділю, 26 травня 2019 р., вісім озброєних чоловіків, прибувши на мотоциклах вранці до місцевості Тульфе на півночі країни, увійшли до церкви та відкрили вогонь по вірних, що зібралися на недільну Святу Месу. Троє людей загинули відразу, ще одна особа – трохи згодом від отриманих ран. Ще кілька парафіян поранено. Це вже четвертий протягом місяця напад на християн в країні. На думку єпископів, метою є похитнути міжрелігійний мир.

https://www.vaticannews.va/uk/world/news/2019-05/tweet-papy-27-travnya-2019.html?fbclid=IwAR2MrQ-cGgNdEgdQJCW5g0_ZpvOJZr73A8BwllI4c4RfPFSvRrtaimizxgE#.XOvoMPZgY7Y.facebook