Події

Папа молиться за жертв війни і терактів

12 Грудня, 2016

papa-frantsysk-angel-gospodnij-700x481«Дорогі брати й сестри, я щодня духовно єднаюся, насамперед, через молитву, із населенням Алеппо. Ми не повинні забувати про те, що Алеппо – це місто, що там перебувають люди: сім’ї, діти, похилі віком, хворі…», – сказав Папа Франциск після молитви “Ангел Господній” у неділю, 11 грудня 2016 р.

 

Святіший Отець додав: «Ми, на жаль, вже призвичаїлися до війни, до знищення, але не слід забувати, що Сирія – це країна, багата історією, культурою та вірою. Ми не можемо згодитися з тим, щоб все це було перекреслене війною, що є вершиною зловживань та неправди. Звертаюся до всіх із закликом, аби приймалися цивілізовані рішення: ні знищенню, так – миру, так – населенню Алеппо та Сирії», – закликав Святіший Отець.

Папа запросив вірних помолитися за жертв терорризму: «Молімося також за жертви жорстоких терактів, які протягом останніх годин скоєні в різних країнах. Місця – різні, але, на жаль, однаковим є насильство, яке сіє смерть і знищення, і єдиною є відповідь: віра в Бога та єдність в загальнолюдських та громадянських цінностях», – сказав він, скерувавши окремі слова близькості до Глави Коптської Православної Церкви та його пастви, «молячись за загиблих і поранених».

За матеріалами: Радіо Ватикан