Події

ПАНАМА ГОТУЄТЬСЯ ЗУСТРІТИ 300 ТИСЯЧ ЮНИХ ПАЛОМНИКІВ

17 Червня, 2018
Під час другої міжнародної підготовчої зустрічі, що відбувалася від 7 до 10 червня у столиці Панами, члени місцевого оргкомітету СДМ, представники католицької Церкви Панами й місцевих інституцій зустрілися з делегатами з усіх континентів, щоб представити напрацювання для наступного всесвітнього паломництва молоді. 

Про це повідомляють Новини Ватикану.

«Це була дуже важлива й добре організована зустріч, яка допомогла нам усім краще зрозуміти очікування й деякі побоювання делегатів і паломників з усіх куточків світу», – зазначив отець Александре Аві Мелло, секретар Дикастерії у справах мирян, сім’ї та захисту життя, який очолював цей захід.

Зустріч організаторів із потенційними паломниками

Понад 300 делегатів – представників 80 Конференцій єпископів і 35 міжнародних рухів і спільнот – зібралися в Панамі, щоб обговорити останні деталі організації Світового дня молоді, який там відбуватиметься наприкінці січня наступного року. Це була нагода зустрітися з місцевим оргкомітетом та ознайомитися з логістикою.

Представники різних частин світу також розповіли про те, чого католицька молодь чекає від паломництва й зустрічі з Папою. «Ця зустріч викликає в мене великий ентузіазм, який хочу розділити з молоддю Близького Сходу. Сподіваюся, що зможу переконати багатьох взяти участь у СДМ, щоб зустрітися з цією гостинною спільнотою», – розповідає Фірас Вехбе, молодіжний координатор у Лівані, який планує привезти до Панами приблизно 100 юнаків і дівчат.

Панама очікує 300 тисяч прочан

За даними місцевого оргкомітету, Панама готова прийняти щонайменше 300 тисяч зареєстрованих паломників у супроводі священиків і єпископів, і близько 5 тисяч міжнародних волонтерів, які ділитимуться з іншими своїми талантами і вірою. Більшість із них, імовірно, прибуде з країн Центральної Америки, де з великим ентузіазмом приймали паломництво символів СДМ – хреста й ікони.

«Не забуваємо про те, що ми готуємо, насамперед, подію, пов’язану з таємницею спасіння», – підкреслив архієпископ Мірослав Адамчик, Апостольський Нунцій у Панамі, посилаючись на свідчення багатьох юнаків і дівчат, які через участь у Світових днях молоді чи молитву перед їхніми символами відкрили для себе Господню любов.