Події

«OPUS DEI» В ЧЕРВОНОГРАДІ НА ЛЬВІВЩИНІ

06 Серпня, 2018
П’ятнадцять дівчат-волонтерок із католицької спільноти «Opus Dei» безоплатно робили ремонти в квартирах і навчали іноземних мов мешканців Червонограда на Львівщині.

Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Волонтерки прибули з Бельгії, Австрії, Угорщини й Іспанії. Упродовж 10 днів, з 23 липня до 1 серпня, вони допомагали малозабезпеченим сім’ям і проводили експрес-курси англійської й німецької мов для дітей у школі. Частину коштів, які були витрачені на волонтерство, вони зібрали самі, організовуючи концерти й зустрічі у своїх країнах.


У парафії Зіслання Святого Духа відбувся вечір спілкування з дівчатами. Волонтерки цікавилися історією України, особливо тим, як збереглася християнська віра у часи комунізму. Хочеться подякувати їм за нелегку, але дуже потрібну й відповідальну працю.


Нехай Господь поблагословить усі їхні справи й ініціативи у волонтерській діяльності. Хай Божа Мати буде завжди опікункою для них і провадить їх до людей, які потребують допомоги. А всім нам теж варто брати приклад з них і долучатися до важкої та потрібної волонтерської праці.

Оля Лобойко

http://kmc.media/2018/08/03/opus-dei-v-chervonogradi-na-lvivschyni.html