Події

ОПЛАТКОВА ЗУСТРІЧ ФРАНЦИСКАНСЬКОЇ МОЛОДІ В ЖИТОМИРІ

24 Січня, 2018

У  місті Житомир відбулася оплаткова зустріч ФраМ. Щорічне ділення білим прісним хлібом об’єднало майже півтори сотні молодих та гарячих сердець з Баранівки, Житомира, Полянок, Полонного, Новоселиці, Чечельника, Шаргорода, Шепетівки та інших парафій.

Зустріч розпочалася Євхаристією, яку звершив віце-міністр провінції Святого Архангела Михаїла о. Емануїл Сабадах.

Опісля Святої Меси відбулося ділення оплатком, де молодь та священики мали змогу перепросити один одного, скласти привітання та побажання з нагоди різдвяних та новорічних свят.

Родзинкою рекреаційної оказії став похід на каток, оскільки саме тут францисканська молодь змогла відчути дружню руку брата/сестри, насолодитися усією гіркотою падіння та радістю підняття, а також навчитися або ж удосконалити свої навички катання на ковзанах.

Розважальна програма мала не лише рекреаційний, але й дидактичний характер, адже різноманітні конкурси, вікторини, ребуси та кросворди, інтеграційні танці та дискотека.

Крім того, саме у Житомирі було оголошено переможця вже традиційного для нашої провінції конкурсу колядок «Найкращі колядники ФраМ». Вітаємо молодь Баранівки та отця Кирила з довгоочікуваною перемогою, бо саме відео «Операція „Ялинка“» набрало на офіційному сайті провінції 2045 оцінок та визнано найкращим на думку чисельної аудиторії. Нагадаємо, що два роки поспіль призерами конкурсу та «Найкращими колядниками Францисканської Молоді» було Полонне. Вітаємо переможців, а усіх інших заохочуємо не здаватися, розвивати свої ідеї та удосконалювати спів, популяризуючи різдвяні наспіви.
Дякуємо усім, хто долучився до організації оплаткової зустрічі та поспішаємо запросити усіх вас на рекреаційну зустріч «Валентинки» 10 лютого, яка щорічно відбувається в Полонному.