Події

Oазові реколекції для дітей у с. Крисовичі

08 Березня, 2017

З З-5 березня в монастирі Сестер Служебниць НДМ у с. Крисовичі ( Львівська обл., Мостиський р-н) відбулися оазові реколекції для дітей після ОНД II і III ступеня.

uyuzOXLD9TEУчасть в реколекціях взяло понад 40 підлітків. Провадив реколекції о. Володимир Сивак, якому допомагали аніматори і с. Кароліна Баран. Оаза почалася у п’ятницю Святою Месою. В суботу учасники слухали катехези, дивилися фільм про засновника Руху Світло – Життя о. Франциска Бляхницького, брали участь у праці в групах, наметі зустрічі(медитація над Святим Письмом) і в школі співу.

PdftBH9NwqcЦього ж дня нас відвідав модератор Руху Світло-Життя Львівської архідієцезії о. Назар Білик, який очолив суботню Святу Месу. Після обіду ходили до фігури Архангела Михаїла, там молилися коронкою до Божого Милосердя. Також учасники пережили Хресну Дорогу, яка в особливий спосіб нагадує кожному про велику й жертовну любов Ісуса. Та не забракло нам часу і на спортивні ігри у дворі. Недільну Святу Месу ми пережили разом з парафіяльною спільнотою, також учасники попровадили спів і Літургію Слова.

XuLDOI71EJEРеколекції закінчилися смачним недільним обідом, після якого усі вирушили в дорогу додому.

HFTan1Bf8a4

 

Стаття: Іра Завальска

Фото: Еля Бригарда