Події

Навчальний курс «Захисники освіти» в Будапешті

24 Квітня, 2018

З 9 по 15 квітня 2018 р. у Європейському молодіжному центрі в Будапешті пройшов навчальний тренінг «Захисники освіти», організований Міжнародною мережею селезіянських молодіжних організацій (Don Bosco Youth-Net) спільно з Радою Європи.

Протягом семи днів молоді люди з близько 10 країн Європи знайомилися з основними принципами правозахисної роботи, особливостями захисту прав молоді в галузі освіти, стратегіями організації правозахисної кампанії. Експерти з Молодіжного руху Дона Боско та Ради Європи поділилися досвідом проведення ефективних акцій на захист прав людини.

Після теоретичної частини учасники в групах працювали над розробкою правозахисних кампаній, які можна було б реалізувати у їх середовищах, молодіжних організаціях, презентували свої роботи та аналізували їх ефективність.

Україну на навчальному курсі представляли четверо молодих людей зі Львова, Ужгорода та Житомира. Практика проведення правозахисних заходів є малознайомою для української молоді, тому  важливо долучатися до подібних навчань і впроваджувати захисні ініціативи у суспільне життя.