Події

Молоді українці про Молодіжний форум та зустріч з Папою

25 Червня, 2019
Представники від України на Міжнародному молодіжному форумі діляться своїми враженням про цю подію та незабутню зустріч зі Святішим Отцем.

Світлана Духович – Ватикан  

«Ви, дорогі юнаки й дівчата, покликані бути світлом у темряві ночі багатьох ваших однолітків, які ще не знають радості нового життя в Ісусі», – цими словами Папа Франциск звернувся до учасників Міжнародного молодіжного форуму, що проходив у Римі від 19 до 22 червня 2019 року.

Представники молоді з понад 100 країн прибули до Риму, аби обговорити втілення в життя напрацювань минулорічного Синоду Єпископів на тему: «Молодь, віра й розпізнавання покликання». Серед учасників форуму, були присутні також представники української молоді Анастасія Кур’ята та Євген Голинський, яких делегувала Комісія у справах душрастирства молоді РКЦ. Вони завітали до нашої редакції, аби розповісти про форум та поділитися своїми враженнями від зустрічі з Папою Франциском, що відбулася в суботу, 22 червня.

Євген та Анастасія розповідають про те, як відбувався форум

Євген розповів про те, як він особисто, а також інші молоді люди сприймають Апостольське пост-синодальне напоумлення «Christus vivit»:

Зустрічі Папи Франциска з молоддю завжди відбуваються в радісній та невимушеній атмосфері. Своїми враженнями поділилися Євген і Анастасія, які особисто привіталися зі Святішим Отцем і отримали його благословення:

 

https://www.vaticannews.va/uk/church/news/2019-06/ukrayinska-molod-pro-molodizhniyj-forum-i-zustrich-z-papoyu.html?fbclid=IwAR2cYsdbdNy67eTNn_yc4BTjbGAkkADczYwWw3zE_mbYKf0p5SJEU-FbWFk#.XRD5O0zrvOw.facebook