Події

Молитовна підтримка Синоду “Молодь, віра та розпізнання покликання”

11 Вересня, 2018

Дорога молоде, вже за місяць, з 3 по 28 жовтня 2018 року відбудеться Синод Єпископів на тему «Молодь, віра і розпізнавання покликання». Папа Франциск, готуючись до цієї події, звернувся до нас з посланням, в якому підкреслює велике значення молоді в сучасному світі та запросив не бути байдужими як до свого життя, так і до життя навколо. Цей Синод буде присвячений саме нам, нашому майбутньому.

Найважливішу роль в процесі приготування та проведенні Синоду відігріває молитва. Без духовної підтримки, без молитви багатьох людей Синод не принесе добрих плодів, а молодь не буде почута Церквою.

 

Господи Ісусе, Твоя Церква, наближаючись  до Синоду,

скеровує свій погляд на всіх молодих людей світу.

Просимо Тебе, щоб з відвагою вони взяли своє життя в руки.

Маючи завжди чисте серце, прагнули найкрасивіших та найвисоких цілей.

Допоможи їм відповісти на ці виклики, які звертаєш до кожного з них аби реалізуючи власний проект життя, під проводом мудрих та жертовних провідників, осягнули справжнє щастя.

Відкривай їх серця на великі  мрії та вчини їх вразливими до потреб ближніх.

Нехай вони чувають під Хрестом як Улюблений Учень, щоб прийняти як подарунок Твою Матір.

Вчини їх свідками Твого Воскресіння, щоб відчувши Твою близькість, з радістю свідчили, що Ти є Господь.

Амінь.

 

Дорогі друзі, не забуваємо також і  про небесних покровителів молоді. Молімося до них. 

Святий Алойзій Гонзага

Боже, небесний подателю дарів, який в ангельському юнакові Алойзі поєднав  дивне життя невинності з великою покутою, просимо, допоможи нам наслідувати його невинність в щоденному житті.  Через Христа Господа нашого, який живе і панує на віки вічні. Амінь.

 

 

 

 

 

 

 

 

Святий Джузеппе з Копертіно
Святий Йосифе з Купертино, ти усім серцем полюбив Євангелію, Пресвяту Євхаристію. Вірний сину Пречистої Матері Діви Марії. Святий радості, учителю молитви, покровителю студентів, прийми з любов’ю мою молитву. Ти у своєму житті мав велике довір’я до Бога і сподівався повсяк час на Його допомогу, тому і здолав усі труднощі. Заступися за мене перед Богом, щоб подав мені ласку, якої так потребую. Заохочуй і потягай мене своїм прикладом, щоб я піднявся на вершини святості, щоб разом з тобою дякував Господеві за Його Нескінченну Доброту і Милосердя. Випрошуй мені міць Святого Духа, яка мене підтримає на довгій дорозі життя, щоб я як і ти залишився вірним Євангелії. Амінь.

 

 

 

 

 

Святий Йоан Боско

Батьку й Учителю молоді, святий Іване Боско, що так багато працював для спасіння душ,
Будь нашим провідником у пошуках того, що веде до спасіння наших душ і спасіння ближніх.
Допоможи нам перемагати пристрасті та боязнь людської неслави.
Навчи нас любити Ісуса у Пресвятій Євхаристії, Пресвяту Богородицю, Помічницю Християн, і Святішого отця.
І виблагай нам від Бога ласку доброї смерті, щоб ми могли зустрітися із тобою в  Небі.
Амінь

 

 

 

 

Святий Домінік Савио

Святий Доніміку, покровителю дітей та заступнику усіх страждаючих від бездітності, скорий опікуне дітей, визначний ученику святого Дона Боско. Ти віддав своє життя у юному віці, але був духовно зрілим, наповненний мудрістю Божою. Завдяки Твоєму милосердю та щирому серцю Ти вимолив для багатьох численні ласки, випрошуючи їх у присутності Пресвятої Євхаристії. Допоможи нам любити Ісуса Христа, який постійно опікується нами, та дай нам витривати в доброму аж до смерті, щоб прославилося Твоє святе ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа нині і повсяк час, і на віки вічні.

Амінь

 

 

 

Святий Станіслав Костка

О святий Станіславе Костко, ти досконало наслідував Ісуса Христа і вельми шанував Пресвяту Діву Марію. Прагнемо просити твого заступництва в наших молитвах. Випроси нам потрібні благодаті, щоб ми також стали святими і досконалими, а також за твоїм прикладом відзначалися любов’ю до Пресвятої Євхаристії та шанували Божу Матір. Через Христа, Господа нашого. Амінь.