Події

МІЛЬЙОН ДОЛАРІВ ДЛЯ НАЙКРАЩОГО ВЧИТЕЛЯ СВІТУ. І ЦЕ ФРАНЦИСКАНЕЦЬ.

27 Березня, 2019

Кенійський францисканець о. Петер Табічі (o. Peter Tabichi) отримав престижну нагороду як найкращий вчитель світу. Лауреат Global Teacher Prize 2019 викладає математику та фізику серед бідних учнів в Кенії.

“O. Табачі присвятив своє життя допомозі ближнім. 
Він багато разів міняв життя своїх учнів, наприклад, створивши наукові клуби або реалізуючи програми, які сприяють миру між конкуруючими етнічними групами та релігіями », – йдеться в обґрунтуванні нагороди Фонду Варкі. Це некомерційна організація індійського бізнесмена Соняка Варкея. Фонд Варкі керує компанією GEMS Education, яка об’єднує 55 шкіл в Об’єднаних Арабських Еміратах, Єгипті та Катарі.

О. Табічі віддає близько 80 відсотків зарплати вчителя на реалізацію проектів для мешканців села, де він живе і працює. Він викладає в сільській школі штату Накуру в Кенії. Багато його учнів – сироти або люди з бідних верств.

“Якщо ви хочете бути великим вчителем, ви повинні творчо працювати, просувати технологію і використовувати сучасні методи навчання”, – сказав о. Табічі, який був обраний з 10 тисяч кандидатів з майже 180 країн. Президент Кенії, Ухуру Кеньятта, привітав францисканців та підкреслив, що о. Табачи «є прекрасним прикладом того, чого може досягти людський дух».
ekai.pl
#комісія_душпастирства_молоді
#виховання_справа_серця