Події

МІЖКОНФЕСІЙНА ЗУСТРІЧ В БЕРДИЧЕВІ НА ТЕМУ МАРШУ СІМ’Ї

21 Лютого, 2019

18 лютий став для нашого міста Бердичева справді історичним днем. Отож декан бердичівського деканату о. Андрій Ковалевський запросив представників різних віросповідань на спільне обговорення теми Маршу на Захист Сім’ї  та Подружжя, який має відбутися в Бердичеві 11 травня 2019р.
Засідання відбулося  у гостинних отців Кармелітів. До монастиря прибули: декан Романівського деканату серцанин о. Ришард Дзуба, декан Ружанського деканату о. Руслан Демчук, Настоятель парафії святих Апостолів Петра і Павла у смт. Іванопіль, Чуднівського району о. Павло Гусаківський, Настоятель парафії св. Варвари о. Роман Савицький, вікарій о. Сергій Серебровський, Господар місця Настоятель парафії Непорочного Зачаття Матері Божої о. Рафал та отці кармеліти, греко – католицький священик о. Іван Цихуляк, Представник Місіянської громади Євреїв Олег Сухацький, численні пастори протестантських церков, Родина Кулик з Домашньої Церкви,  а також сестри монахині зі Згромаджень, котрі працюють в Бердичеві: сестри Гоноратки, сестри Терезіянки, сестри Божого Серця Ісуса.

Ми обговорювали приготування цієї ходи. Кожна особа мала змогу висловити свої ідеї. Було багато цікавих думок про родину, в який спосіб допомогти і запобігти різним негараздам в сім’ї. Дуже гарно поділилася з нами родина Кулик, як сім’ям краще допомогти пережити цей рік, їм посвячений. Всі організаційні пропозиції будемо об’єднувати молитвою. Ми зрозуміли, що порятунок України це сильні Родини.

Нехай Бог буде прославлений через цю зустріч.

С. Марієтта Мікса

https://kzd.org.ua/news/mizhkonfesiyna-zustrich-v-berdychevi