Події

«МІЦНА СІМ’Я – МІЦНА УКРАЇНА»: ВСЕУКРАЇНСЬКА ХОДА НА ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ І СІМЕЙ У КИЄВІ

02 Червня, 2018
«Батько, мати, діти, дом – Україна не Содом!» – такі й інші гасла лунали під час Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сімей.

2 червня 2018 року, в суботу, на Софійській площі в Києві зібралися численні небайдужі люди – за різними оцінками, їх було від 7 до 12 тисяч – які прагнуть відстоювати права дітей і сімей і мужньо відповідають на виклики сучасного суспільства.


Цей захід, початок якому поклав світлої пам’яті архієпископ Петро Мальчук, уже втретє організувала Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, щоб об’єднати у спільній думці не лише християн різних конфесій, а й інші релігійні громади.


Як повідомили організатори Ходи, її мета – «привернути увагу до проблем захисту прав дітей, затвердити в суспільстві принципи любові та поваги, виступити на захист сім’ї як союзу чоловіка і жінки». Це була мирна акція, яка відбувалася без політичної символіки, адже тут ішлося про загальнолюдські цінності.


Розпочалося свято з концерту й ігор для дітей. Після цього тисячі людей із різних куточків України (зокрема, з Івано-Франківська, Бурштина, Бердичева, Одеси, Запоріжжя) пройшли вулицями Києва на чолі з представниками Всеукраїнської Ради Церков, несучи прапори і транспаранти: «Закон для родин – Україна для сімей»; «Традиційна родина – здорова Україна»; «Тато, мама, я – щаслива сім’я»; «Бог – автор сім’ї» тощо. Цього року серед закликів на захист життя були й ті, що проти гендерної ідеології.


Марш пройшов до будинку Веховної Ради, де єпископ Віталій Кривицький подякував усім учасникам і наголосив, що наприкінці варто поставити кому, бо кожен повертається додому, аби свідчити життям у родинах про вічні цінності.


Важливо не залишатися байдужими, а робити те, що можна зробити сьогодні. Чи буде плід з таких заходів, знає лише Бог. У Його руки учасники віддали свою державу наприкінці Ходи, молячись піснею «Боже, я молюсь за Україну».


Юлія Бойко

http://kmc.media/2018/06/04/micna-simya-micna-ukrayina-vseukrayinska-khoda-na-zakhyst-prav-ditey-i-simey-u-kyyevi.html