Події

ЛІТНЯ ШКОЛА СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТА СОЦІАЛЬНИХ ІННОВАЦІЙ 29.07 – 02.08 2019 р.

07 Липня, 2019

Релігійна Місія Римсько-католицької церкви “Карітас-Спес Україна”, в межах проекту «Зміцнення місцевої самоорганізації та громадської активності в Україні» (за підтримки уряду Німеччини та Фонду німецьких католиків «Реновабіс») запрошує представників громад та парафіяльних активістів взяти участь у 5-денній літній школі соціального підприємництва та соціальних інновацій.

До участі у літній школі запрошуються учасники тренінгів із соціального менеджменту, які відбувалися 29-30.06 та 01-02.07, а також НОВІ активні парафіяни від Дієцезій РКЦ “Карітас-Спес Україна”, які планують реалізовувати соціальні проекти.

Навчання проводитимуть проводити тренери, які мають не тільки теоретичні знання, а також багаторічний практичний досвід.

Учасники ознайомляться із питаннями: що таке інновації; типи та види соціальних інновацій;
етапи впровадження інновацій; інновація та інтелектуальна власність; чим
відрізняється соціальне підприємництво від соціальної корпоративної відповідальності, бізнесу та громадської/благодійної діяльності;
бізнес-процеси соціального підприємництва; результати та доходи соціального підприємництва.

?Дати проведення літньої школи: 29 липня – 02 серпня 2019 року. Місце проведення – табір “Карітас-Спес” (с. Яблуниця, Івано-Франківська область)
?Участь безкоштовна.
Карітас-Спес Україна забезпечить учасників проживанням, харчуванням, а також відшкодує транспортні витрати (потяг, автобус).

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Усім кандидатам необхідно буде заповнити реєстраційну форму:
https://docs.google.com/…/1fquCx5Btz2-5ushT_XvjGv5F5Jy…/edit

Пріоритет при відборі учасників буде надаватися особам, які пройшли тренінг на тему соціального менеджменту, створять карту соціальних проблем та підготують чернетку
соціальних проектів.

Новим учасникам необхідно представити інформацію про проект громади: опис проблеми із зазначенням цільових груп, завдання та очікувані результати для громади (гугл-форма)
Останній день прийому заявок до участі: 12 липня 2019 року, 23:59.
Додаткову інформацію можна отримати:
communityservices.caritasspes@gmail.com