Події

Курс Альфа при костелі Святого Олександра у Києві

22 Січня, 2017

Наприкінці грудня 2016 року завершився курс Альфа який проводила спільнота Еффата при римо-католицькому соборі святого Олександра у Києві. Близько 30 людей різних конфесій вивчали основи християнства, а найголовніше – пізнавали Бога.

16143053

Ці три місяці кожного понеділка учасники курсу слухали лекції, переглядали відео, обговорювали різноманітні аспекти християнської віри в малих групках. Ковток за ковтком наповнювались живильною Божою благодаттю, що лікує душу та тіло кожної людини.
Завершився курс Альфа виїздом на вікенд до міста Обухів: молитви, розважання над Божим Словом, лекції, перерви на чай та каву і душевні розмови до 3-4 ночі. Затишний монастир Місіонерів Облатів Непорочної Діви Марії прийняв на два дні нашу шумну компанію. Супроводжував та благословляв виїзд – отець Віталій Квапіш. Апогеєм виїзду став веселий вечір – на якому танцювали всі: 16106028молоді і поважні, повненькі та худенькі, танцювали навіть ті (вірніше той слухач курсів), що був на костилях.

Велика подяка команді курсу Альфа: лідеру, аніматорам (керівники малих групок), помічникам та шеф-поварам, що годували бутербродами та напували чаєм. Ці люди віддавали частину себе, свій час, зусилля для інших.
Альфісти познайомились та подружились один з одним. Частина з них долучилась до спільноти Еффата, частина пішла до інших спільнот, а хтось пішов своїм шляхом. Бажаємо всім перебувати з Господом все своє життя!16195761

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Спільнота Еффата