Події

Кубок Святого Йоана Павла ІІ з футболу відбувся в Бердичеві

29 Жовтня, 2016

У Бердичеві відбувся Кубок Святого Йоана Павла ІІ з футзалу серед юнаків до 15 років.futb_2

У змаганні взяли участь команди:  ХФК “Fortes”, м. Хмельницький, ХФК “СІОН”, м. Хмельницький, ХФК thumbnail“Альфа”, м. Житомир, ХФК “AgemaDei”, м. Жмеринка,  ХФК “Fraternitas”, м. Шепетівка та господарі турніру – ФК “Кармель”, м. Бердичів. Цей турнір відбувся за сприянням Фундації «Допомога поляків на Сході» при підтримці Сенату Республіки Польща та парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, яка діє при Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія.

Чому для турніру був обраний покровителем саме Святий Йоан Павло ІІ? По-перше, він був великим прихильником спорту. У юності відвідував тренування спочатку у Вадовіце, згодом у Кракові (Польща). Будучи Папою Римським велику увагу приділяв спорту. По-друге, Йоан Павло ІІ походить з Польщі, а для учасників з польським корінням – це була нагода глибше познайомитися з його постаттю. По-третє, жовтень є місяцем, який дуже пов’язаний з життям Святого Йоана Павла ІІ. 16 жовтня 1978 року його обрали Папою Римським, а 22 жовтня є літургійний спомин Святого Йоана Павла ІІ у Католицькій Церкві.unnamed-jpg_3

На початку турніру відбулася Служба Божа. Літургію очолив отець Юзеф Кухарчик, делегат Ордену Босих Кармелітів в Україні, а йому співслужили: отці Антоній Андрущишин та Микола Лучинський з Хмельницького, а також отець Мирослав Карачина з Шепетівки.

Організатори разом з представниками команд визначили кращого воротаря, захисника, нападника та гравця турніру, а також кращих гравців у складі кожної команди. Кращі гравці по амплуа отримали грамоту, пам’ятну статуетку, а кращі гравці у складі команд – отримали грамоту та книжку про Святого Йоана Павла ІІ – «Дар і таємниця». Кращим воротарем турніру став гравець «Сіону» Ярослав Заморський, захисником – Дмитро Штурхацький («Fortes»), unnamed-jpg_6нападником – Ярослав Манжалій(«Fraternitas»), гравцем – Назар Тарасек (“Сіон”). Кращим гравцем у команді «Fortes» став Роман Обруч, у команді «Fraternitas» – Віталій Манійчук, ФК «Кармель» – Антон Гончарук,  «Сіон» – В’ячеслав Пальчинський, «Альфа» – Роман Сітніцький, «AgemaDei» – Артем Шклярук.

Парафія Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії дякує Фундації «Допомога поляків на Сході», яка при підтримці Сенату Республіки Польща допомогла провести цей турнір на найвищому рівні. ФК «Кармель» висловлює подяку за всебічну допомогу та підтримку братам Ордену Босих Кармелітів, особливо куратору команди отцю Юзефу Кухарчику та меценатам команди – Володимиру Левановському, Геннадію Радзимінському, а також парафіянину, директору ДЮСШ Олександру Подгорчуку.

unnamed-jpg_8

unnamed-jpg_4

 

Петрова Анна