Події

КРУГЛИЙ СТІЛ “Виховання молодого покоління в світі християнських цінностей в складний для України час”

12 Листопада, 2018

12 листопада в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка розпочав свою діяльність КРУГЛИЙ СТІЛ “Виховання молодого покоління в світі християнських цінностей в складний для України час” який зібрав представників різних конфесій. Мета цієї зустрічі – написання резолюції з конкретними пропозиціями щодо впровадження методів формування християнських цінностей у молоді. Учасником зустрічі був і єпископ Кам’янець-Подільської Дієцезії Леон Дубравський.

Комісію у справах душпастирства молоді представляла Олена Пономаренко. Після її виступу до резолюції був внесений пункт щодо викладання християнської етики в кожній школі Кам’янця Подільського.

Також перед присутніми виступили: о. Олександр Цісар (Головуючий Духовної ради міста), Олександр Мазурчак (міській голова Кам’янця Подільського 1996-2007), Тетяна Гаркун (директор приватної гімназії ” Мої обрії), Адріан Буковинський (експерт з питань сімейної політики), Людмила Айсин (військовий капелан при МО України) та багато інших.

Цікавим досвідом християнського виховання в Сполучених Штатах Америки поділився Брюс Андерсон, доктор (Phd) в сфері історичної теології, магістр прикладного богослов’я та державної політики в Ріджентському університеті, США.

Завтра продовжиться діяльність Круглого столу і нехай його результати посприяють духовному розвитку нашого суспільства.
#комісія_душпастирства_молоді