Події

Конференції «Наслідки ватиканськой зустрічі в справі педофілії в Церкві»14-15.06 Вроцлаві.

17 Червня, 2019
       На запрошення Центру Охорони Дитини при Академії св. Ігнатія в Кракові, заступник голови Комісії у справах душпастирства молоді РКЦ в Україні о. Міхал Воцял SDB та Відповідальний у справах захисту неповнолітніх Якуб Гонцяж OP прийняли участь у Конференції «Наслідки ватиканськой зустрічі  в справі педофілії в Церкві», яка відбулась  14-15 червня у Вроцлаві.

 

Конференція розпочалась зустріччю відповідальних за профілактику у справах охорони малолітніх, після чого  Архиєпископ Чарльз Шиклуна, провів для учасників лекцію “Поінформованість – відповідальність – прозорість: реакція Церкви на зловживання духовними особами неповнолітніх”.

Наступного дня директор Пауліна Гузік,  учасник Ватиканського синоду, виступила з промовою «Як комунікації можуть допомогти церкві у кризі сексуального насильства – кращі практики з дієцезій світу» Після виступу відбулась дискусія по даній темі.

Д-р Олександра Брземія-Бонарек, член Ватиканської дикастерії для мирян, сім’ї та життя, ад’юнкт факультету канонічного права UPJP2 представила «Звернення від Ватиканської дикастерії до дієцезіальних курій та працівників суду»

 

Конференція закінчилась майстер класом на тему «Процедури та проблеми – канонічне та суспільне право».

Пономаренко Олена