Події

Католицька школа: приготувати християнина до життя

29 Травня, 2019
Для випускників Католицької школи-гімназії святого Василія Великого в Івано-Франківську нещодавно пролунав Останній дзвоник. Про особливості цієї школи, про плани на майбутнє випускників та сподівання батьків розповідають директорка школи, випускниця та її мати.

Світлана Духович – Ватикан

Свято Останнього дзвоника чимось нагадує збір урожаю: учні, вчителі та батьки дивляться на плоди щоденної праці впродовж навчального року. Та справжніми плодами навчання в школі є не тільки оцінки, але, насамперед, цінності, закладені в душі дитини, які поведуть її стежками життя. Саме таку мету ставить перед собою Католицька школа-гімназія св. Василія Великого в місті Івано-Франківську, про особливість якої розповіла під час свята Останнього дзвоника 24 травня 2019 р. її директорка сестра Єремія Стеблина, ЧСВВ:

З трепетом і надією дивляться на своїх дітей батьки випускників. Серед них – пані Тетяна Сеньків, яка поділилася з нами своїми думками про цей хвилюючий день:

Пані Тетяна, безумовно, передала свій оптимізм дочці випускниці Анастасії Сеньків, на яку ще чекають екзамени. Але з таким позитивним баченням життя, як в цієї дівчини, випробування стають нагодою для зростання:

Анастасія
https://www.vaticannews.va/uk/world/news/2019-05/katolycka-shkola-prygotuvaty-hrystyyanyna-do-zhyttya.html?fbclid=IwAR3zD2yJnwbXpVKur6hGxgHKCBQDMkOvFeS7erh3vkRpyvk1JLxLfwunHOY