Події

КІНОКЛУБ “МОВЧАННЯ”

21 Квітня, 2018

Дорогі друзі, ми продовжуємо розповідати про християнські фільми і зараз пропонуємо фільм видатного режисера Мартіна Скортезе «Мовчання».

Цей фільм був створений за однойменним твором японського письменника – католика Сюсаку Ендо, який в дитинстві через свою християнську віру зазнавав приниження з боку однолітків.

Але це тільки зміцнило Сюсаку в його релігійних поглядах, які через деякий час проявились в чудових книгах.

Сюжет фільму повертає нас в Японію ХVII сторіччя і розповідає історію, яка ґрунтується на реальних подіях. Більша частина населення країни – бідні селяни, які стикаються з неймовірною жорстокістю та багатьма заборонами. Тільки віра дає цім людям надію, але правитель Сегунат Токугава забороняє на своїх землях католицизм та намагається очистити країну від чужої релігії. Протягом декількох років о. Крифтован Фуррейра ніс віру Христову японському народові, ризикуючи своїм життям, але одного разу він зник. На пошуки до Японії прибувають два священики, які навіть не підозрюють з якими труднощами їм доведеться стикнутися.

Мартін Скортезе задумував зняти цей фільм ще 30 років тому, але тільки у 2016 році зміг реалізувати свій задум.

Головну роль зіграв Ендрю Гарфілд, який добре показав себе в фільмі Мела Гібсона «З міркувань совісті» в ролі Дезмонда Досса.

«Я проникся вченням Христа та великим бажанням поширювати це вчення, бо я насправді почав його обожнювати» – Ендрю Гарфілд

Фільм «Мовчання» повільний та розмірений. Подій в ньому не так багато. Все це зроблено спеціально, щоб у глядача був час на роздуми та оцінку подій персонажів. Це важкий фільм, який потребує вдумливого перегляду, фільм про вибір між важливими речами.

Приємного перегляду.