Події

III ЗУСТРІЧ КЕРІВНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РКЦ

28 Листопада, 2019

26-27 листопада Комісія у справах душпастирства молоді провела третю ЗУСТРІЧ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА РИМО-КАТОЛИЦЬКІ ДИТЯЧІ САДОЧКИ ТА ШКОЛИ В УКРАЇНІ.

Цьогорічна зустріч була присвячена  питанню лідерства. Поповнити свої знання учасникам допомагали тренери, які провели змістовні конференції на дану тему.

Зокрема,  Дмитро Якимець, тренер і модератор, спілкувався з нами про  якості лідера, щоб успішно застосовувати їх в своїй роботі для розвитку навчального закладу.

Руслан Краплич, член Наглядових рад Інституту лідерства й управління Українського Католицького Університету та Фундації імені князів-благодійників Острозьких поділився знаннями про якості лідера-християнина, що важливі при спілкуванні, плануванні та управлінні Персоналом.

Учасники також мали можливість поділитися власними успішними проектами, щоб інші могли перейняти позитивний досвід та застосувати його у своїй діяльності.

Також ми мали можливість відвідати християнську школу «Всесвіт» (м.Житомир), де з нами поділилися своїми багаторічними напрацюваннями.

Отож, сподіваємо, що 22 учасника даної зустрічі корисно та продуктивно провели свій час та отримали порцію нових сил для подальшої праці.

Юлія Кот

 

“Дуже дякую ! Ці зустрічі просто необхідні. Ми мали змогу почерпнути для реалізації нашого проекту “Католицька гімназія в м. Києві” багато цікавої та практичної інформації. Дякую о. Міхалу та Комісії у справах душпастерства, чудовому тренеру пану Руслану Крапличу, сестрам бенедектинкам, та усім учасникам зустрічі! Ви – чудові!!!”

Юлія Лех