Події

Християнські курси для вагітних “Дар життя”

27 Квітня, 2019

В очікуванні радісного свята, хотілося б повернутися на тиждень назад і розказати як пройшло наше останнє заняття 6 курсу. 20 квітня 2019
Ми мали тему: Тайна хрещення. Отець Андрій Нагірняк давав розуміння не лише практичних речей, а і що важливо подав саму суть і важливсть, історичну складову цієї важливої для кожної людини Тайни!
Після, ми як вже сформована спільнота за спільним столом мали дружнє спілкування. Ділилися емоціями, відгуками, переживаннями!
Ми як організатори раділи тому, що ті цінності які ми закладаємо в організації курсів, вони приносять плоди і вже за 10 занять ми маємо наглядні результати… певне про них не в цьому пості, але постараємося поділитися.

Ми також підготували і подарунки. Для учасників було організовано вручення сертифікатами, які засвідчують, що вони успішно засвоїли основи природнього й християнського батьківства, готові дарувати любов і турботу своїм дітям та виховувати їх в дусі любові до Бога та до ближнього свого! І нарешті, вдалося закупити за спільні благодійні внески учасників на подарунки молитовники для матерів! Велике спасибі за сприяння отцю Vitaliy Khrabatyn

Ну і звісно, не лишилися без подарунків)
Дякуємо за постійну можливість Oksana Verbovetska дарувати моменти памяті нашим учасникам і власне твій подарунок “сертифікат на безкоштовну фотосесію вагітності”!
Дякуємо нашій Катерина Ляшенко за аж шість подарунків: основи для вишивання крижми для немовлятка та банти на великодні кошики, це було дуже мило, неочікувано та приємно!

Щоб відбувся 6 курс, команда вклала не один місяць часу і про це буде наступний пост=) а поки насолоджуйтеся фотомоментами з нашої останньої лекції 6 курсу!
Дякую всім завдяки кому і чому це все відбувалося впродовж 2,5 місяців!

Християнські курси для вагітних “Дар життя”