Події

«Гра престолів» і віра акторів серіалу

08 Серпня, 2017

Про акторів культового серіалу «Гра престолів» відомо майже все. Прихильники та світові таблоїди не дають їм жодної миті побути на самоті. Серед новин — як скандали, любовні драми, особисті перипетії, так і безкінечні творчі пошуки й кар’єрні успіхи. А от тему духовності та релігійної приналежності ЗМІ стараються оминати, адже вона вважається надто інтимною. Ось матеріал про кількох ключових знаменитостей цього мегапопулярного серіалу, які не соромляться розповідати про свої погляди на віру, критикувати релігії тощо.

Крістофер Кейтсбі «Кіт» Херінгтон (Джон Сноу) — християнин, англіканець. Вірить у Бога, відвідує церкву. Не раз у своїх інтерв’ю закордонним ЗМІ говорив, що саме Господові завдячує усіма своїми кар’єрними успіхами.

Лена Хіді (Серсея Ланістер) — буддистка (тибетський буддизм). Акторка цікавиться східною філософією та релігіями, практикує йогу. Одне з татуювань на її тілі присвячене саме віросповіданню кінозірки.

Джейсон Мамоа (Кхал Дрого) — також буддист, щоденно медитує. Проте його зацікавлення буддизмом виникло раніше, ніж у Лени Хіді. Замолоду він відвідав Тибет — саме ця подорож кардинально змінила його духовне життя.

Емілія Кларк (Дайенеріс Таргаріен) навчалась у католицьких школах, проте наразі не зараховує себе до жодної з християнських конфесій; однак не вважає себе атеїсткою.

Шон Бін (Нед Старк) наголошує, що виховувався у нерелігійній родині. Не раз він розповідав, що відвідував Англіканську Церкву лише кілька разів: коли навчався у школі та одружувався. Проте «голова сімейства Старків» стверджує, що вірить у Бога і в життя після смерті.

Пітер Дінклейдж (Тіріон Ланістер) був вихований як католик і навчався у католицькій школі для хлопців. Проте зараз він ставиться до всіх релігій зі скептицизмом і не сповідує християнство. Знаменитість стверджує, що сучасний світ потребує сумніву більше, аніж віри, аби зрозуміти, яка глибока наша духовність. До речі, цей актор вважає, що духовність не пов’язана з релігією.

Наталі Дормер (Марджері Тірел) — акторка по праву вважається однією з найбільш ревних атеїсток з‑поміж цілого касту серіалу. Вона стверджує, що не вірить у Бога ані в жодні містичні речі. Інші зірки «Гри престолів» не надто люблять розповідати про свої релігійні вподобання, зокрема це стосується наймолодших акторів касту. Серед учасників шоу — багато представників юдаїзму, християн, які, однак, не є практикуючими віруючими або ж просто не зацікавленні у розповідях про свій духовний досвід.

 

 
Джерело: CREDO: http://credo.pro/2017/08/187770