Події

ФОРУМ ДУШПАСТИРСТВА ПОЛЬЩІ 8-10 ЛИСТОПАДА

14 Листопада, 2019

8-10 листопада 2019 відбувся 17-й Польський форум душпастирства молоді у місцевості Турно (біля Радома). Ця зустріч зібрала священиків, богопосвячених осіб і молодь які в якійсь мірі “причетні” до молодіжного служіння у Польщі.

Форум мав на меті, щоб особи задіяні у це душпастирське служіння, разом зустрілися, разом помолилися, разом “випили каву” і разом поділилися теперішньою ситуацією молодіжного душпастирства у польських дієцезіях.

Під час цієї зустрічі, учасники ділилися папською адгортацією “Christus vivit”, слухали доповідь про те, чого Церква може навчитися від великих світових концернів (напр. VOLVO). Була також про мова про Екологію у Церкві, і ще кілька цікавих доповідей…

Була зустріч у групах де булу були обговорені актуальні питання і виклики цього “молодіжного” служіння. Був час на екскурсію містом Радом, під час якої нам приблизили історію цього міста. Закінченням відвідин Радома була молитва у дусі Тезе у радомській Катедрі.

Зустріч закінчилася планами на майбутнє: приготування до СДМ 2022 у Лісабоні (Португалія). Акцент був покладений на те, що важливо до цієї подіє готуватися вже тепер, на різних рівнях (духовний, формаційний).

Дякуємо нашим друзям-полякам за те, що запросили нашу Українську комісію у справах душпастирства молоді РКЦ, яку репрезентував кс. Назар Білик з Львівської архідієцезії.

о. Назар Білик