Події

ЕКСТРЕМАЛЬНА ХРЕСНА ДОРОГА. ЛЬВІВ

01 Квітня, 2019

Розпочалась реєстрація на Екстремальну Хресну Дорогу у Львові!

Нагадаємо,що особливістю такої Хресної Дороги є її проведення. Учасники впродовж усього шляху зберігають мовчання, роздумуючи про Слово Боже, відбувається вона у нічний час та, зазвичай, шлях пролягає через лісову місцевість, села, поля тощо.
Великим пріоритетом цієї ходи, є зустріч з самим собою, адже в буденності, ми рідко стаємо перед самим собою такими, якими ми є насправді. Така зустріч часто стає перемінною у житті людини, адже відкриваються такі речі, які важко побачити за призмою різних справ та обов’язків.
ЕХД засновано в Польщі у 2009 в рамках молодіжної групи. За 10 років ідея стала нагодою для глибокої молитви для понад 100 000 учасників і відбувається у 25 країнах світу, в тому числі і в Україні у м Львові.
Основним гаслом ЕХД є: Не варто жити нормально, треба жити екстремально!
Це гасло є певним викликом для нас, а особливо для молодих людей, для того, щоб вийти з своєї зони комфорту, залишити теплу кімнату, і разом з іншими пережити цю нічну хресну ходу.
Цьогорічною темою ,яка супроводжуватиме учасників ходи буде «Церква ХХІ століття». Ця тема дуже важлива у наш час, коли Церква шукає нових напрямів для діяльності у світі.
Основними пунктами є:
* нічний перехід у мовчанні, в групах не більше 10 осіб;
* тривалість – майже 10 годин, дистанція – понад 30 кілометрів;
* при стоянні – читання роздумів (написаних молоддю) про Страсті Христові, завантажених на телефон (або роздрукованих);
* для витривалих, для тих, які не бояться викликів, щоб трохи досвідчити силу страждань і любові Христа;
* після закінчення – спільний чай.

Цьогорічний маршрут пролягатиме через усе місто, Брюховичі , та завершиться у Рясному. Загальний кілометраж складатиме 33 кілометри. Це важкий виклик , тож заоохочуємо набратись сили , та прийняти його.

Щоб взяти участь у ході, потрібно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ за посиланням:

https://my.edk.org.pl/pub/edk/WepzGGi3v1gm/zapisy/formularz?_locale=uk&fbclid=IwAR3Trx3GmnEg0T7pTEkg4IOt7uTOLwFSNh7b–uvJ4hm5kbrpSDtdbRPiw0

(Вибери маршрут – Europe- Львів (св.Йоана Павла ІІ))
Хресна Хода розпочнеться Літургією у парафії св.Йоана Павла ІІ ( Сокільники, Стрийська 6) – наступна зупинка після автовокзалу у напрямку Ашану.

За детальною інформацією можна звертатись до організаторів

+380639278465 Павло – лідер ЕХД у Львові