Події

Євангелізація молоді оази

19 Січня, 2017

З 12 по 16 січня молодь Оази з парафії Христа Царя Всесвіту з м. Новограда – Волинського, на запрошення Модератора Руху Світло-Життя Одесько – Сімферопольської дієцезії о. В’ячеслава Ковальського, поїхала в Олександрію, Кропивницької обл. на євангелізацію.

unnamed_2

Першу зупинку ми зробили у Києві в парафії св. Олександра, де гостинно прийняв нас Настоятель о. Віталій Безшкурий. Потім у Ворзелі біля могили архієпископа Петра Мальчука. Після коронки до Божого Милосердя, о. Артур Томашевський відправив для нас Святу Месу в храмі св. Йоана Павла ІІ, що у Ворзелі. Отець в проповіді підкреслював, a1що виїзд на південь нашої країни має бути перед усім збільшенням нашої віри. Олександрія це 80 тисячне місто, де католиків, які ходять до храму є 10, а часом 20 вірних. В перший день наша 8 особова група знайомилась з місцевістю через євангелізацію. Ми просто підходили до перехожих і хотіли їм донести, що Бог їх любить. На жаль мало хто хотів зупинятися. Люди боялися розмовляти, чи слухати Добру Новину. Бувало, що коли хтось зупинився, але як тільки почув слово Ісус, відходив і говорив, що не має часу.

Молодь цим не лякалася. Отець В’ячеслав показав нам  свої парафії, на які доїжджає за 60 чи 80 кілометрів. Ми знайомились з парафіянами через колядування, свідчення про свою віру. Люди були дуже зворушені. А ось свідчення, яким прагне поділитися молодь.

«Коли я побачив, що ніхто не хоче звертати уваги на те, що прагну донести – почав молитися з другом до святого Михаїла. Тоді дуже дивно люди якби втікали з дороги, якою ми йшли, хто в магазин, хто повертав. Можливо злий дуже сильно тримає декотрих, через гріх». Ярослав

«Для мене великою радістю було те, що навіть свідки Єгови брали від  мене журнал «Любите друг друга». Деякі мешканці просто питали, а де римо – католицький храм, бо не знаємо і додавали, може  прийдемо. За все слава Богу!» Віталійm

Молодь після євангелізації, ще більше зрозуміла, яким прекрасним даром є віра в Бога. Богу за все нехай буде подяка!

Відео можна подивитися тут

 

 

 

 

 

 

Джерело: С. Марієтта Мікса