Події

Єпископи Панами про головні завдання у формації молоді

20 Січня, 2017

panama

«Ми просимо про молитву, щоби Світовий день молоді відкрив багато сердець до молодих людей, які приїдуть до нашої країни», – з таким закликом єпископи Панами звернулися до вірних у посланні на закінчення засідань єпископату.
Вони також нагадали про заплановану на 2-5 лютого Державну зустріч молоді. Її головним завданням буде формація молодих людей, щоб ті могли стати учнями й місіонерами Божого Милосердя.
У підсумковому посланні єпископи звернулися також до теми захисту дітей від рабства, проституції, сексуальної експлуатації чи примусової міграції. У цьому контексті порушено справу освіти, яку супроводжує спокуса ідеологізації. Єпископи підкреслили, що нова колонізація, яку міжнародні установи допускають як умову допомоги кранам, що розвиваються, може зрештою довести до позбавлення свободи й незалежності. Тому варто пам’ятати, що батьки мають право й обов’язок бути першими і головними вихователями своїх дітей, зокрема й у сферах сексуального та морального виховання.
Нагадуємо: Ієрархи Католицької Церкви в Панамі сподіваються, що держава допоможе їм в організації Cвітових Днів Молоді, які пройдуть в цій країні в 2019 році.
Джерело: EKAI