Події

Дружба не має меж

14 Листопада, 2016

ceritas_odesa

У першу суботу, 5 листопада, Центр розвитку «Дім Надії» приймав в гостях команду з 5-ти американських волонтерів «Корпусу Миру», а також 6-ох хлопців і дівчат з різних міст нашої країни, котрі приїхали до Одеси з різноманітними тренінгами та новою програмою. Хтось з них навчається, хтось працює, багато хто поєднує ці заняття і навіть встигають знаходити час на добрі вчинки.

Дитяче свято – це завжди особлива подія, не тільки для дітей, а також і для дорослих. Тому не обов’язково чекати якогось певного приводу.

Найкращий спосіб робити дітей щасливими – створити атмосферу веселощів, любові та добра. І волонтерам це вдалося!

Дійсно, суботня зустріч видалася насиченою та цікавою. Для батьків також був приготований тренінг по вихованню дітей в сучасному світі, ігри-тренінги на згуртованість, на рішення особистісних проблем.

Зі словами привітання перед батьками виступив директор Релігійної місії «Карітас-Спес-Одеса» отець Петро Росохацькі, також гості ЦР «Дім Надії» доктор філософії, менеджер програми PERFEAR Вікторія Жукова і волонтер із США Кріс Обермейер, котрий зараз працює в Одесі.

В цей день навіть сама погода допомогла подарувати сонячний настрій. Діти змогли познайомитись між собою,  обговорити спільні теми, взяти участь в психологічних іграх, зробити власними руками маски і бейджи. Було дуже цікаво. Дитячий сміх не закінчувався. А смачна піца трошки підкріпила учасників тренінгу і дала нові сили для заключних ігор.

І на завершення суботнього вечора зворушливим і водночас радісним моментом стало вручення всім учасникам сертифікатів, а до них і продовольчих подарунків, но головне – волонтери з «Корпусу Миру» подарували дітям і дорослим – увагу, доброту, участь і впевненість у завтрашньому дні.

Директор Релігійної місії «Карітас-Спес-Одеса» отець Петро Росохацькі висловив подяку керівництву «Корпусу Миру» в Україні в особі Вікторії Жукової, а також всім відвідувачам Центру розвитку і всім волонтерам за участь у соціально-важливій програмі.

Надаючи допомогу – ви даруєте надію нужденним!

Caritas-Spes-Odessa