Події

Дні зосередження молоді Луцької дієцезії

20 Листопада, 2017

З 17 по 18 листопада в м.Рівному в парафії св апп Петра і Павла і Божого Милосердя відбулись Дні зосередження молоді Луцької дієцезії , на яких була присутня молодь з Рівного , Луцька, Сарн, Квасилова, Костополя, смт.Олика , Дубровиці,Новгороду- Волинського, Рокитного, Томашгороду, смт.Клесів з деякими душпастирами ,а також сестрою Аксаною з Луцька .

Першого дня після знайомства, Святої Меси, на “Веселому вечері” , була різноманітна кількість конкурсів , перегляд фільму. Другого дня гостем зустрічі була сім’я ,яка поділилася своїм життєвим досвідом, що стало чудовим прикладом для молоді як для підростаючого покоління. Ми пригадали значення справжньої християнської сім’ї , де основою є Ісус Христос зі свою заповідями.

Після “Зустрічі в групах” молодь показувала сценки про життя святих, які заради важливих цінностей не боялися віддати своє земне життя, а в “Час Х” кожен з учасників міг написати побажання один одному.

Словами ,які завершували нашу зустріч були : “Ідіть на весь світ і проголошуйте Євангелію”. “Тому кожен з нас взяв частинку Євангелії від св.Луки в свій куточок Дієцезії, де живе , вчиться чи працює. Ми хочемо жити не в коконі , як гусениці, а літати з красивими крилами , як метелики – над землею – вище.

 

Артур Козак