Події

ДИТЯЧИЙ ТАБІР В ПІОНЕРСЬКОМУ 5-10 серпня

15 Серпня, 2019

З 5 по 10 серпня в с. Піонерському під Маріуполем зустрілись волонтери з різних католицьких об’єднань для того, щоб провести для місцевих дітей тиждень літнього табору. Разом з волонтерами прибув і єпископ Віталій Кривицький.

Вже четвертий рік в Піонерському, в центрі “Ковчег”, проводить свою діяльність Християнська служба порятунку. Керує роботою подружжя Завадських, Володимир та Оксана. На їх плачах і молитовні зустрічі, і гуманітарна допомога потребуючим, і заняття з дітьми в школі та дитячому садочку… Під час літніх канікул з червня по серпень на території колишнього піонерського табору Оксана проводить дитячий табір для дітей як Піонерського, так і інших сіл. У цей час “Ковчег” перетворюється на велику родину, де ночують учасники табору. Ось в таку родину з 5 по 10 серпня і завітала католицька молодь. Тут була представниця домініканського молодіжного душпастирства – Люба, францисканського душпастирства – Ірина, а також салезіянські аніматори Іванка та Маричка під керівництвом с. Наталії Вакулішіної. Очолила роботу табору на цей період салезіянка – співпрацівник з Одеси Пономаренко Олена. Також з Одеси приїхала і військовий капелан Олена Жевець, яка з радістю допомагала в усіх хатніх справах “Ковчега”.
Духовно підтримував та допомагав в роботі табору єпископ Віталій Кривицький, який приїхав не з порожніми руками, а великим подарунком – морозильною камерою для місії.

Тиждень пройшов як одна мить. Волонтери так між собою здружилися, що вирішили наступного року обов’язково приїхати і провести хоча б один тиждень з дітьми.

Також Християнська служба порятунку в Піонерському запрошує активну християнську молодь допомагати в проведенні як літного табору, так і інших акцій.